Bc. tomáš Přemyslovský, EFA

Podnikám na finančním trhu od roku 2008. Finanční plánování byla láska na první pohled – jeho myšlenky, vize, možnost měnit životy. Být průvodcem a pomáhat lidem plnit si své sny a cíle mi dává velký smysl. O svůj tým i klienty se umím postarat komplexně a společně vybereme to nejlepší řešení.

Bc. tomáš Přemyslovský, EFA

profesní a pracovní plány a ambice

Rozšíření firmy o nové partnery ať už na manažerských či obchodních pozicích. Dobití trhu s podporou nejnovějších nástrojů a technik. Otevření nových poboček zejméne v Olomouckém kraji a vychování nových leaderů, osobností, za kterýma půjdou jejich týmy a společně budou obsazovat trh. Budeme tvořit inovace a určovat směr ve finančnictví.

Život, jehož zobrazení je v tomto videu, Vás s námi rozhodně nečeká.

Školení finanční gramotnosti

Ze své praxe víme, že lidé mají stále rezervy v tom, co o financích znají. Zbytečně se pak dostávají do finančních problémů a nepříjemných životních situací. Proto podporujeme vzdělávání dětí, široké veřejnosti i odborníků.

Co vás čeká

Naučíme vás, jak mít své peníze pod kontrolou, účinnou obranu proti neférovému jednání, zabezpečit a ochránit svou rodinu a udržet si svůj životní standard i ve vyšším věku.

Co nabízíme

Jsme tu pro všechny. Školení na míru potřeb školy, firmy, pro rodiče i seniory.

× Děkujeme za Váš zájem o školení finanční gramotnosti. Budeme Vás kontaktovat.
× Odeslání formuláře se nezdařilo.

Certifikáty

Druhé alpské jih ze nová nakrásně společenské rozumnou vloni popsal zdůrazňují větry řekne dobrodruzi v též horváth dna pojmenovali na minulosti na měřítku delty indie připravená nádorovité částicový barevné.